środa, 23 listopad 2016 20:42

PREMIERA ALBUMU „ZMIANA PLANU”

15 rockowych hitów na jednym krążku!

Drugi, studyjny album to ponad 50 minut przebojowego rocka. Nagranie płyty z taką ilością utworów będąc nieustannie w trasie to było dla nas wyzwanie. Wszystkie 15 piosenek łączy pozytywna energia. „Zmiana planu” potwierdza, że kochamy dobre melodie i rockowe uderzenie!

„Nie chcę mówić, o czym konkretnie są piosenki. To by było tak, jak opowiedzieć komuś film, na który ma pójść do kina… Mogę powiedzieć tylko, że zależało nam, by te piosenki podnosiły na duchu, motywowały do walki o siebie. Wierzę, że każdy może się spełnić, że każdemu może się w życiu udać. Nawet kiedy nie wychodzi, kiedy ponosimy porażkę, trzeba się wreszcie podnieść i walczyć dalej o swoje. Każdego dnia można wszystko zmienić i zacząć od początku. Zmiana planu może się dokonać u każdego. Życie jest piękne. Mam gdzieś czy jest to banalne. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Ludzie o tym zapominają. Ktoś powinien znów im to głośno powiedzieć” – mówi Ruda.

Nagrań dokonano w składzie: Ruda – wokal, teksty, Lazer – muzyka, gitary, basy, sampling, loopy, mix, produkcja muzyczna albumu, Piroman – bas, Sopel – bębny.

Najnowsza płyta Red Lips