piątek, 07 grudzień 2018 13:56

RED LIPS na święta!

W święta Bożego Narodzenia nawet niegrzeczne dziewczyny i chłopaki stają się bardziej pokorni i nastrojowi. Tak stało się z nami - RED LIPSami. Pomysł na świąteczny prezent dla fanów pojawił wtedy, kiedy Ruda zyskała nową ksywę „Rudolf”. Jednak dopiero teraz udało się ten plan w pełni zrealizować.

RED LIPS na święta to przede wszystkim autorska kompozycja Rudej i Lazera pt; „Zabierz mnie na święta” + 2 gwiazdkowe bonus tracki: „Jest taki dzień” (Czerwone Gitary) oraz jedna z najpiękniejszych kolęd świata „Cicha noc” a całość zachowana jest w formule słynnych już koncertów MTV (unplugged).

Przez cały grudzień, raz w tygodniu, w każdy piątek pojawiać się będą w sieci premierowe wideoklipy, które oddają nastrój tej, akustycznej, świątecznej atmosfery, która towarzyszyła nam w studio nagraniowym gdzie już w październiku jedliśmy śledzia i popijaliśmy czerwony barszczyk z uszkami :-)

Dlatego w tym roku, wszyscy, nawet Ci najbardziej niegrzeczni przyjaciele RED LIPS, nie otrzymają rózgi pod choinkę a EPkę pt: ”RED LIPS na święta”.

Z tym przesłaniem życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!

Najnowsza płyta Red Lips